SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK - SOCIÁLNÍ PRACOVNICE

Pracovní místo ( SOCIÁLNÍ PRACOVNÍK - SOCIÁLNÍ PRACOVNICE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

C04 z:15/10/2020 a:25/11/2020
Požadujeme:
- schopnost vedení týmu, dobrá znalost zákona č. 108/2006 Sb. O sociálních službách
- znalost standardů kvality sociálních služeb a vedení individuálního plánování
- vstřícnost a pozitivní přístup k cílové skupině (domov se zvláštním režimem pro osoby s Alzheimerovou chorobou, Parkinsonovou chorobou a stařeckou demencí)
- schopnost týmové i samostatné práce, otevřenost, sebereflexi
- schopnost přehledně a efektivně zvládat nezbytné administrativní úkony včetně práce na PC, znalost IS Cygnus II a ŘP skupiny B nutná !
Nabízíme:
- letní a vánoční odměny, osobní ohodnocení, vitamínové balíčky, pitný režim v letních měsících, příspěvek na penzijní připojištění, dodatkovou dovolenou.
Kontakt osobně, telefonicky, emailem.