vedoucí sociálního odboru

Pracovní místo ( vedoucí sociálního odboru ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

nabízíme:příležitost k dalšímu profesnímu rozvoji a vzdělávání, zázemí stabilní organizace, pracovní poměr na dobu neurčitou, plný pracovní úvazek, předpokládaný termín zahájení pracovního poměru dohodou, 10.platová třída a možnost nadtarifních složek platu, místo výkonu práce Praha-Hostivice a další obce ve správním obvodu pověřeného obecního úřadu, podporu k zapracování, vstřícné pracovní podmínky a čerpání zaměstnaneckých benefitů
požadujeme:
minimálně vyšší odborné nebo vysokoškolské bakalářské vzdělání získané ve studijním vzdělávacím programu k výkonu povolání sociálního pracovníka, dobré komunikační schopnosti, znalost uživatelské práce s výpočetní technikou, přesnost, samostatnost, spolehlivost a flexibilitu, řidičský průkaz skupiny B

charakteristika vykonávané činnosti:
vedené sociálního odboru a podřízených zaměstnanců, sociální práce a sociální šetření u klientů ve správním obvodu pověřeného obecního úřadu, poskytování sociálního poradenství a ppomoc při řešení nepříznivé sociální situace klienta, zprostředkování sociálních služeb, spolupráce s Úřadem práce ČR, Policií ČR, okresními soudy a dalšími orgány veřejné správy, zpracování žádostí o dotaci na poskytování sociální služby, zpracování žádostí o dotaci na výkon sociální práce, příprava podkladů pro jednání rady města a zastupitelstva města, rozvoj sociálních služeb, spolupráce se sociální komisí města Hostivice

Uchazeči předloží písemnou přihlášku (ke stažení na internetových stránkách Města Hostivice www.hostivice.eu), strukturovaný životopis, originál výpisu z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 mě