referentka správního odboru

Pracovní místo ( referentka správního odboru ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

nabízíme:příležitost k dalšímu profesnímu rozvoji a vzdělávání, zázemí stabilní organizace, pracovní poměr na dobu neurčitou, plný pracovní úvazek, předpokládaný termín zahájení pracovního poměru dohodou, 8.platová třída a možnost nadtarifních složek platu, místo výkonu práce Praha-Hostivice a další obce ve správním obvodu pověřeného obecního úřadu, podporu k zapracování, vstřícné pracovní podmínky a čerpání zaměstnaneckých benefitů
požadujeme:
středoškolské vzdělání s maturitní zkouškou, dobré komunikační schopnosti, znalost uživatelské práce s výpočetní technikou, přesnost, samostatnost, spolehlivost a flexibilitu, řidičský průkaz skupiny B

charakteristika vykonávané činnosti:
zajištění evidence, správy, oprav a údržby majetku, včetrně svěřeného majetku příspěvkových organizací a organizačních složek zřízených městem, kontrola a přebírání prováděných drobných stavebních oprav např.:na budovách či komunikacích, spolupráce s příspěvkovými organizacemi a organizačními složkami zřízenými městem při správě a údržbě jim předaného majetku, zadávání veřejných zakázek týkajících se oprav a údržby majetku města, dohled nad vedením majetkové evidence majetku vodovovdů a kanalizací, koordinace osob zajišťujících úklid budov MěÚ, příprava materiálů a podkladů pro jednání rady a zastupitelstva města, evidence a projednání přidělených písemností správního odboru, příprava podkladů k uzavírání smluv týkajících se majetku města, vyřizování korespondence a archivace písemností správního odboru

Uchazeči předloží písemnou přihlášku (ke stažení na internetových stránkách Města Hostivice www