ELEKTRIKÁŘ/ELEKTRIKÁŘKA

Pracovní místo ( ELEKTRIKÁŘ/ELEKTRIKÁŘKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontaktní osoba pan Ladislav Staněk, tel. 739 240 474 (volat mezi 8:00-15:00). Místo výkonu práce: dle zakázky (Jihomoravský, Zlínský, Olomoucký, Moravskoslezský, Vysočina, Pardubický kraj)
Náplň práce: zaměstnanec zabezpečuje montáž elektrorozvaděčů dle projektové dokumentace, zabezpečuje instalaci hromosvodů dle ČSN a EN, zabezpečuje a kontroluje celkovou funkčnost systému rodinného domu, provádí odstraňování poruch a reklamací na díle.
Požadujeme: ŘP sk. B
Nabízíme: možnost udělení mimořádné odměny, poskytnutí sick days, stravenky, příjemné pracovní prostředí