Primář oddělení Chirurgie

Pracovní místo ( Primář oddělení Chirurgie ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Způsob kontaktu:
Ivana Hlinková
Tel: 735 176 585
E-mail: ivana.hlinkova@nemocnicesokolov.cz

Požadujeme:
- Specializovaná způsobilost v oboru chirurgie, dle zák. 95/2004 Sb;
- praxe v oboru minimálně 10 let;
- primářské licence nebo splnění podmínky pro udělení licence primáře v oboru chirurgie;
- dobré organizační a manažerské schopnosti;
- osobnostní a profesionální předpoklady pro řízení odborného týmu;
- zdravotní způsobilost a bezúhonnost.

Nabízíme:
- Zázemí akreditované nemocnice;
- Individuální přístup při hledání optimální formy spolupráce;
- motivující nadstandardní odměňování;
- příjemné a moderní pracovní prostředí, nové centrální operační sály, stabilní profesionální kolektiv;
- prostor pro inovaci a podpora zavádění novinek do praxe;
- plná podpora dalšího celoživotního vzdělávání;
- v případě potřeby zajištění bydlení v regionu, včetně příspěvku na ubytování a relokaci v rámci stěhování ;
- široký výběr benefitů v rámci Cafeterie.

Přihlášky do výběrového řízení :
- zasílejte nejpozději do 31.10.2020
- Na adresu : Nemocnice Sokolov, Slovenská 545, 356 01 Sokolov
- na e-mail : ivana.hlinkova@nemocnicesokolov.cz;
- součástí k výběrovému řízení je i zaslání konceptu vývoje oddělení v horizontu 5 let.