PROCESNÍ INŽENÝR/INŽENÝRKA PRO SVAŘOVÁNÍ

Pracovní místo ( PROCESNÍ INŽENÝR/INŽENÝRKA PRO SVAŘOVÁNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

A11 z:14/10/2020
Náplň práce:
- Dohlížení a rozvíjení svařovací technologie (ruční i robotické)
- Sledování nejnovějších trendů a poznatků ve svařovací technologii a postupné zavádění do praxe firmy těch, které budou vyhodnoceny jako efektivní a přínosné pro firmu
- Koordinace a řízení zlepšování procesů svařování
- Spolupráce s konstrukčním oddělením firmy - posuzování výkresové dokumentace po stránce vhodnosti svařování
- Příprava auditu
- Spolupráce s ostatními odděleními společnosti na hladkém průběhu zakázky
- Plnění úkolů dle pokynu nadřízeného.
Požadujeme:
- VŠ vzdělání technického směru
- Znalost čtení výkresové dokumentace
- Praxi na robotickém svařování
- Prokazatelnou znalost svařovacích postupů
- Vysokou samostatnost a flexibilitu, rozhodnost a zodpovědnost
- Schopnost týmové práce, pozitivní a proaktivní přístup
- Schopnost efektivní komunikace a efektivně řešit problémy
- Dobrou znalost MS Office, schopnost naučit se interní IS
- ŘP skupina B.
Nabízíme:
- Perspektivní a zajímavou práci v dynamicky se rozvíjející společnosti
- Systém vzdělávání a rozvoje zaměstnanců
- Práci v přátelském a tvůrčím pracovním kolektivu, moderní pracovní prostředí
- Motivující odměňování
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Dotované závodní stravování
- Dovolenou navíc
- Zdravotní volno (sick days)
- Sportovní firemní den, firemní časopis
- Finanční odměny při životních a pracovních jubileích
- Odměnu za dárcovství krve
- Pružnou pracovní dobu
- Nástup ihned/dle dohody.
Telefonicky, emailem.