VYCHOVATEL - VYCHOVATELKA

Pracovní místo ( VYCHOVATEL - VYCHOVATELKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt: reditel@ddhrotovice.cz
Požadavky na kvalifikaci podle zákona č. 563/2004 Sb., § 16, odst. 2.
(Předpoklady pro výkon funkce pedagogického pracovníka podle zákona č. 563/2004 Sb., o pedagogických pracovnících a o změně některých zákonů v platném znění s účinností od 1. 1. 2015).
Psychická způsobilost dle zákona č. 109/2002 Sb.).
Úcta ke svěřeným dětem, zájem o děti, respekt k jejich individualitě.
Schopnost spolupráce v týmu.
Loajalita, kreativita, flexibilita.
Dostatečná psychická odolnost vůči stresu a zvládání náročných situací s dětmi.
Zájem o další vzdělávání a sebevzdělávání, sledování novinek v oblasti speciální pedagogiky.
Rukodělné, sportovní schopnosti, znalost NJ, AJ vítány
ŘP skupiny B.
Zaměstnanecké výhody: FKSP