Mzdová účetní

Pracovní místo ( Mzdová účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

MZDOVÁ ÚČETNÍ -
Požadavky:
SŠ vzdělání ekonomického směru
Praxe na pozici mzdové účetní podmínkou
Všeobecná znalost podvojného účetnictví, znalost zákoníku práce a souvisejících mzdových předpisů
Samostatnost, přesnost, pečlivost a pohotovost při plnění úkolů
Znalost MS Office (excel podmínkou)
Náplň práce:
Komplexní vedení mzdové agendy (cca 200 zaměstnanců)
Vyhotovení pracovních smluv vč. dodatků, zápočtových listů
Zpracování podkladů z docházkového systému
Zpracování a evidence pracovních neschopností
Zpracování ročního vyúčtování daně ze závislé činnosti, ELDP, srážek ze mzdy atd.
Komunikace s úřady (ČSSZ, ZP, ÚP)
Tvorba statistik
Vyúčtování tuzemských i zahraničních služebních cest vč. zaúčtování
Účtování mezd
Nabízíme:
Výši mzdy v závislosti na zkušenostech a praxi
Práci na plný úvazek ve stabilní společnosti
5 týdnů dovolené, sick days
Výkonnostní prémie dle dosahovaných výsledků
Nástup dle dohody

Životopis spolu s fotografií zasílejte na uvedený e-mail. Vybraní kandidáti budou zváni k výběrovému řízení.
5 týd. dovolené,,výkonnostní prémie, dotované stravování, sick days