Asistent - asistentka

Pracovní místo ( Asistent - asistentka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

ASISTENT - ASISTENTKA
Požadavky:
SŠ vzdělání ekonomického směru, maturitní zkouška z účetnictví podmínkou
Znalost AJ aktivně výhodou (telefonická a písemná komunikace)
Zájem o oblast účetnictví
Samostatnost, přesnost, pečlivost a pohotovost při plnění úkolů
Loajalita a důvěryhodnost, ochota učit se a vzdělávat
Velmi dobrá znalost MS Office (excel podmínkou)
Řidičský průkaz sk.B
Náplň práce:
Administrativně-organizační podpora pro ekonomické oddělení a ředitele závodu
Zajištění plynulého chodu recepce
Práce s informačním systémem, evidence pošty, skladové hospodářství
Ostatní administrativní a kancelářské práce (tisk, skenování, evidence smluv, objednávky apod.)
Nabízíme:
Možnost kariérního růstu v rámci společnosti
Rozmanitou práci na plný úvazek ve stabilní společnosti
5 týdnů dovolené, sick days
Výkonnostní prémie dle dosahovaných výsledků
Nástup dle dohody

Životopis spolu s fotografií zasílejte na uvedený e-mail. Vybraní kandidáti budou zváni k výběrovému řízení.
5 týdnů dovolené, výkonnostní prémie, sick days, dotované stravování