Nákupčí zahraniční

Pracovní místo ( Nákupčí zahraniční ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplní práce je aktivní denní komunikace s dodavateli v cizím jazyce - AJ.
Požadujeme aktivní znalost AJ, znalost NJ je výhodou.
Dále požadujeme řidičský průkaz sk.B, výborné komunikační a organizační schopnosti, odolnost proti stresu. Znalost práce s PC.

Můžete k nám přijít s nákupními či prodejními zkušenostmi, nebo být i akční absolvent bez praxe.
Kromě odpovídajícího finančního ohodnocení nabízíme škálu zaměstnaneckých benefitů.
Místem výkonu práce je Staré Město p/Králickým Sněžníkem, malebné městečko v podhůří Jeseníků (okr. Šumperk). Naši zaměstnanci za námi dojíždějí z okr. Šumperk, Jeseník i Ústí nad Orlicí. Pomůžeme Vám i se zajištěním bydlení.
Pracovní doba 6:00-14:45, pracovní dobu lze upravit. Po zaučení si dovedeme představit částečně práci z domova.
Kontakt: telefonicky, e-mailem.