Údržbář

Pracovní místo ( Údržbář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: Brejcha Jiří, tel.: 724 938 854, e-mail: jiri.brejcha@cz.issworld.com /PO - PÁ 9 - 14 hod)
Hledáte pracovní příležitost, která by vás a vaše dosavadní dovednosti a zkušenosti posunula dál? Chtěli byste pracovat v oblasti údržby budov? Jste komunikativní? Technickou správu budov máte v malíku? Nevadí vám cestování v rámci Karlovarského kraje, v tom případě hledáme právě vás .
Co vás čeká a nemine?
Kontrola a pravidelná údržba zařízení budov
Preventivní prohlídky a jejich evidence
Zajištění odstraňování závad na zařízeních
Jednou za 14 dní držení pohotovosti
Nevyhnete se ani svářečským pracím, instalatérským i zámečnickým pracím
Pracovní doba od 6:00 - 14:00 a 1x za 3 týdny odpolední od 14:00 - 10:00
1x za 14 dní držení pohotovosti

Jaký byste měl/a být?
Praxi v oblasti technické správy budov (výhodou)
Vlastnit řidičský průkaz skupiny B
Výhoda je svářečský průkaz (není podmínkou)
Umět instalatéřinu a zámečničinu
Mít trestní bezúhonnost
Mít základní znalost či dovednost s PC- velkou výhodou
Být manuálně zručný
Mít třeba i platnou vyhlášku č. 50/1978 Sb., min. § 6 ( ale toto není podmínkou)

Co vám můžeme nabídnout?
Práci na HPP
Odpovídající platové podmínky
Dlouhodobou spolupráci
Mzdu vždy 15. dne v následujícím měsíci na účtě