Pracovník/pracovnice vztahů k veřejnosti

Pracovní místo ( Pracovník/pracovnice vztahů k veřejnosti ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Písemné přihlášky zasílejte doporučeně na adresu: Město Jeseník, Masarykovo nám. 167/1, 790 01 Jeseník nebo osobně doručte na podatelnu Městského úřadu Jeseník, Masarykovo nám. 167/1, nejpozději do termínu uzávěrky přihlášek 27.10.2020 do 10:00 hodin.
Zalepenou obálku výrazně označte heslem: "NEOTVÍRAT - výběrové řízení na Pracovníka vztahů k veřejnosti".
Město Jeseník si vyhrazuje právo výběrové řízení zrušit nebo místo neobsadit.
Úplné znění inzerátu uchazeči naleznou na webových stránkách města: www.jesenik.org v sekci Volná místa.
POŽADOVANÉ DOKLADY:
- přihláška do výběrového řízení (vzor na www.jesenik.org v sekci Volná místa)
- strukturovaný profesní životopis
- kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání
POŽADAVKY
- ukončené vyšší odborné nebo vysokoškolské vzdělání nejlépe v oborech mediální studia, veřejná správa, marketing, ekonomie
- řidičský průkaz skupiny B
- časová flexibilita
- velmi dobré komunikační a prezentační schopnosti
- znalost práce na PC
- samostatnost
VÝHODA:
- praxe v médiích, marketingu, propagaci nebo public relations
POPIS PRACOVNÍHO MÍSTA:
- plánování, koordinace a řízení dosavadních marketingových aktivit města Jeseník
- komplexní zajišťování informačních, publicistických a tiskových vztahů k veřejnosti a hromadným sdělovacím prostředkům pro město Jeseník
- zajištění a realizace mediálních, komunikačních, propagačních a prezentačních aktivit města, tvorba mediálního obrazu města
INFORMACE O PRACOVNÍM MÍSTĚ:
- 10. platová třída
- místo výkonu práce: město Jeseník, Městský úřad Jeseník
- plný pracovní úvazek
- pracovní poměr na dobu neurči