Skladník/ce - řidič/ka VZV - Jevíčko

Pracovní místo ( Skladník/ce - řidič/ka VZV - Jevíčko ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

NÁPLŇ PRÁCE: příprava dílů k expedici, příjem materiálu, skládání/nakládání nákladních vozidel, skladová manipulace, práce se skladovým softwarem
POŽADAVKY: SOU,SŠ , zkušenosti s řízením VZV, práce ve vícesměnném provozu, spolehlivost, zodpovědný přístup, základní znalost na PC, praxe na obdobné pozici je výhodou
NABÍZÍME: 5 týdnů dovolené , směnný příplatek za odpolední směnu 25 Kč/hod. hrubého, 13. mzda, firemní kantýna - příspěvek na stravování, příspěvek na dopravu dle vzdálenosti až 18.900 Kč, příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění 6 000 Kč/rok, finanční příspěvek k významným životním událostem (svatba, narození dítěte), podpora volnočasových aktivit, odměna za přítomnost 500 Kč/měsíc, poskytnutí slev u vybraných externích prodejců a poskytovatelů služeb
KONTAKT: osobně (vrátnice firmy, vyplnění osobního dotazníku), telefonicky - 465 357 324, 725 817 177 (po-čt 7-15h, pá 7-14h), e-mailem