Vedoucí výroby

Pracovní místo ( Vedoucí výroby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

VEDOUCÍ VÝROBY
Požadavky - VŠ nebo SŠ vzdělání - strojírenský obor výhodou, případně osvědčení o získání související profesní kvalifikace v oboru strojírenství dle zákona 179/2006 Sb.
- praxe na obdobné pozici
- zkušenosti s vedením pracovníků
- schopnost orientace v technické dokumentaci
- dobré organizační schopnosti, flexibilita, spolehlivost a preciznost
- samostatné a rychlé zvládání pracovních úkolů
- znalost práce na PC
- řidičský průkaz sk. B
Náplň práce:
- příprava a organizace výroby dle ISO 9001, PED, AD Megblat, ASME
- sestavování plánu výroby a řízení výrobních procesů
- zajišťování výroby v kvalitě požadované zákazníkem
- zodpovědnost za kontrolu dodržování předepsaných postupů
- zodpovědnost za dodržování bezpečnostních předpisů na pracovišti
- zodpovědnost za personální řízení výrobního provozu, motivace zaměstnanců
- příprava podkladů pro fakturaci hotových výrobků
- analýza efektivity výroby a provozu
- zodpovědnost za rychlé a úspěšné vyřízení reklamací
Nabízíme: příspěvek na stravné, příspěvek na penzijní připojištění
Tel. kontakt možný od 7.00 - 15.00 hodin.