MECHANIK ÚDRŽBY

Pracovní místo ( MECHANIK ÚDRŽBY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt e-mailem: vladimira.koudelova@mann-hummel.com.

Náplň práce:
o Provádění oprav a údržeb strojů a strojních zařízení
o Provádění preventivní prohlídky a kontroly strojního zařízení
o Výroba a opravy přípravků a zařízení
o Spolupráce s techniky údržby při řešení technických problémů a navrhování postupů jejich řešení

Požadavky:
o Praxe s mechanickými opravami strojních zařízení
o Manuální zručnost
o Svářečský průkaz výhodou
o Spolehlivost, samostatnost
o Ochota a schopnost se učit nové věci

Benefity:
o 13. mzda
o výkonnostní prémie
o 6 týdnů dovolené
o dotované obědy a večeře v podnikové jídelně
o penzijní připojištění
o bezplatná zdravotně-preventivní péče
o společenské akce - letní párty, vánoční večírek, MANN+HUMMEL den
o další výhody a příplatky dle nadstandardního sociálního programu
o sleva na firemní výrobky