Skladník/skladnice

Pracovní místo ( Skladník/skladnice ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

SKLADNÍK - SKLADNICE
Směnnost: pouze noční směna
Vzdělání: ukončené středoškolské vzdělání (min. výuční list)
Náplň práce: Vaší hlavní činností bude vychystávání materiálu pro výrobu podle výrobních příkazů, zaskladnění komponent z příjmu na pozice k tomu určené, zajištění toku materiálu dle potřeb výroby, inventura skladových zásob, zabezpečení základní údržby manipulační techniky používané při práci ve skladu.
Požadavky: základní znalost skladového hospodářství, znalost MS Office, znalost SAP výhodou,
dobrý zdravotní stav a fyzická kondice, časová flexibilita, spolehlivost
Nabízíme: práci v dynamicky se rozvíjející společnosti, vybavení pracovišť na vysoké technické úrovni, práci v příjemném pracovním prostředí, možnost profesního růstu, zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, odměny před dovolenou a vánoci, věrnostní příspěvky, Cafeterie Benefity ARGO-HYTOS, zvýhodněné tarify od stávajícího mobilního operátora i pro rodinné příslušníky, atp.
Nástup: ihned
V případě zájmu prosím zasílejte životopisy na e-mail: jobs.cz@argo-hytos.com
Mzda dle platných mzdových předpisů (od 19.800 Kč + příplatky za směnnost)