Elektromechanici AŽ 205,-/HOD. JEN RANNÍ

Pracovní místo ( Elektromechanici AŽ 205,-/HOD. JEN RANNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

ELEKTROMECHANIK

Do jednosměnného provozu hledáme zaměstnance na pozici elektromechanika při výrobě klimatizačních jednotek.

Požadavky:
· Min. vyučení v elektrotechnickém směru
· Znalost výkresové dokumentace
· Praxe v oboru (absolventy rádi zaučíme)

Nabízíme:
· Smlouvu na HPP
· Možnost dlouhodobé spolupráce ve významné společnosti v Nýřanech
· Příspěvek na dopravu
· Doprava zajištěna
· Možnost uplatnění i pro absolventy
· Možnost ubytování
· Možnost přesčasových hodin
· Možnost záloh
· Nástup možný ihned

Hodinová mzda:
mzda až 205 Kč / hod. dle pracovního zařazení
Nástup MOŽNÝ IHNED

V případě zájmu volejte či pište na tel: 777 743 051 nebo zasílejte své životopisy na e-mail plzen@markmont.eu Poděbradova 1, Plzeň – V budově Avalon centrum. MARKMONT S.R.O.