OSTRAHA PRODEJNY PENNY MARKET

Pracovní místo ( OSTRAHA PRODEJNY PENNY MARKET ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce: pochůzky po prodejně, zajištění ostrahy a ochrany majetku,dodržování bezpečnostních předpisů, spolupráce s Policii při zadržení osob páchající trestnou činnost.
Požadujeme: dobrou pracovní morálku, příjemné vystupování, trestní bezúhonnost,věk od 18 let, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu, praxe výhodou, není však podmínkou. Certifikát strážného zajistíme. Možnost práce i na DPP. Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení pracovního poměru.
Nabízíme:
práci v silné a stabilní společnosti, odpovídající platové ohodnocení, možnost záloh na mzdu, nástup možný ihned. Pro informaci ohledně pracovního místa volat na níže uvedený telefon. Nechodit na pobočku.
Kontakt tel. 721 954 166 Po-Pá od 8.00-17.00 hod., na mail:nabor.centrum@bohemiamarten.cz