Vedoucí ( manažér prodejny ) potraviny a smíšené zboží

Pracovní místo ( Vedoucí ( manažér prodejny ) potraviny a smíšené zboží ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pozice: Vedoucí ( manažér prodejny ) potraviny a smíšené zboží
Funkce
- budete odpovědná/ý za svěřenou prodejnu ,
- plnění klíčových ukazatelů, reporting
- zodpovědnost za dodržování procedur dle interního nastavení
- řízení a rozvoj týmu zaměstnanců ve spolupráci s manažerem prodejny
- objednávání zboží a jeho správné umístění na prodejně,
- zodpovědnost za kvalitu a čerstvost zboží pro naše zákazníky,
- budete se podílet na zaškolení nových kolegů
- komunikace se zákazníky (pokud je to potřeba)
Co od vás potřebujeme?
- několikaleté zkušenosti na vedoucí pozici ve velkoobchodě nebo maloobchodě
- motivace a cit pro podnikání ve velkoobchodě nebo maloobchodě
- vysoká míra odpovědnosti
- znalost legislativních a právních dokumentů v oblasti obchodu
- zkušenosti s řízením zaměstnanců
- radost z práce se zákazníky, dodavateli a kolegy
- VŠ vzdělání ekonomického směru

Zaměstnanecké výhody:
- odměny dle dosažených výsledků
- příjemné pracovní prostředí
- stravenky
- zaměstnanecké slevy na nákupy
- školení a zvyšování kvalifikace

Nástup od 1.11.2020 na dobu určitou do 1.11.2021. Mzda: 35 000,- až 37 000,- Kč
Kontakt: Klochkova Natalia, e-mail: planeta174@seznam.cz
První kontakt e-mailem.
Místo výkonu práce:Torgretail CZ provozovna Příbram, Čs. armády č.p. 142, Příbram IV