Technici dispečeři strojírenské výroby

Pracovní místo ( Technici dispečeři strojírenské výroby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Výrobní referenti.
Náplň práce:
-koordinace s vedoucím výroby
-podílení se na materiálové evidenci
-dohled na činnost skladu (hutní a paletový materiál, tepelné výměníky)
-kontrola příjmu hutního materiálu a expedice výrobků
-spolupráce a podílení na plynulém chodu výrobního procesu a jeho optimalizace (svařovna, obrobna, tepelné výměníky)
-zpracovávání podkladů poptávkových řízení v návaznosti na požadavky vedení
-tvorba a distribuce výrobních dokumentací, směrnic a formulářů
-schopnost operativního řešení výrobních problémů
Požadujeme:
-SŠ vzdělání podmínkou
-praxe na obdobné pozici ve strojírenství 5 let a znalost ekonomického sw podmínkou
-znalost NJ - komunikativní úroveň podmínkou
-dobrá znalost Microsoft Office
-znalost AutoCAD, SolidWorks výhodou
-flexibilita
-ŘP B
Nabízíme:
- smlouva na plný úvazek
- školení hrazené firmou
- hrazené cestovní pojištění a pojištění na škodu způsobenou zaměstnancem, příspěvek na penzijní pojištění, stravenky
- čisté pracovní prostředí v nových prostorech
- možnost zapůjčení firemní elektrokoloběžky pro dopravu do zaměstnání
-parkování v areálu
-vlakové nádraží 5 minut chůze
-zajímavá a různorodá práce v mladém kolektivu v nadnárodní strojírenské a teplárenské společnosti
- zajímavé platové ohodnocení
- firemní mobilní telefon s neomezeným tarifem - se soukromým využitím
- nástup možný ihned.
Bližší informace o volném místě p. Marková - profesní životopis lze zaslat na e-mail.