KONZULTANT -KA TRANZITNÍCH PROGRAMŮ/ASISTENT-KA PRO RODINU

Pracovní místo ( KONZULTANT -KA TRANZITNÍCH PROGRAMŮ/ASISTENT-KA PRO RODINU ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

* Stanjurová Lucie Mgr., tel.: 728 343 747. Strukturovaný životopis, motivační dopis (rozsah cca 1 normostrana) a případné otázky pošlete nejlépe hned na e-mail: lucie.stanjurova@centruminkluze.cz, o termínu výběrového řízení budete informováni.

Co od Vás budeme potřebovat:
- vzdělání min. SŠ s maturitou sociálního směru, případně pedagogického, ideálně VŠ vzdělání v daných oborech
- ochotu pracovat se sociálně znevýhodněnými rodinami, pracovat v terénu a přímo v domácnostech rodin
- nastavení pro týmovou spolupráci
- samostatnost, vstřícnost, pochopení pro odlišnosti naší cílové skupiny

Navíc uvítáme:
- praxi v sociální oblasti
- uživatelskou znalost práce na PC

Co Vám nabízíme
- plat 22 000 - 25 500,- Kč
- 5 týdnů dovolené
- možnost dalšího vzdělávání a seberozvoje
- podporu v podobě supervize
- spolupráce v týmu lidí, kteří mají zkušenosti a rádi se o ně podělí
Nástup do zaměstnání: 1. 11. 2020 nebo dohodou

Co bude náplní vaší práce:
- depistáž v terénu (vyhledávání klientů)
- spolupráce při tvorbě, vyhodnocování a naplňování individuální plánu rozvoje žáků,
- podpora aktivního přístupu k dalšímu vzdělávání a profilaci žáků,
- podpora při řešení problémů ve škole, v rodině, mimoškolních aktivitách atd.,
- podpora v oblasti finanční gramotnosti, podpora při zajišťování praxe a získání zaměstnání,
- komunikace a spolupráce se SPOD, poradenskými zařízeními, školou, NNO apod.
- sepisování dohod s?klienty, včetně souhlasů GDPR
- spolupráce při nastavování individuálních plánů podpory
- podpora klienta při naplňování individuálních plánů po