Strojař/ka - přípravář/ka výroby, rozpočtář/ka

Pracovní místo ( Strojař/ka - přípravář/ka výroby, rozpočtář/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
o min SŠ strojírenské vzdělání
o zkušenost na obdobné pozici
o znalost výrobního procesu ve strojírenské výrobě (svařování, lakování)
o čtení výkresové dokumentace
o znalost programu CAD
o znalost programu TruTops - výhodou
o znalost práce na PC (MS Office)
Náplň práce:
o odpovědnost za stanovení technologie výroby, tvorbu pracovních plánů a výpočet výrobních časů
o příprava výrobní dokumentace pro realizaci výroby a příprava výrobních podkladů pro CNC stroje v programu Trutops
o spolupráce s obsluhou CNC strojů
o odpovědnost za kontrolu výkresové dokumentace z hlediska správnosti a kompletnosti
o cenové nabídky, kalkulace - komunikace se zákazníky
o řešení výrobních problémů včetně opatření
Nabízíme:
- Zázemí stabilní, prosperující a expandující české firmy
- Moderní pracovní prostředí
- Motivující finanční ohodnocení
- Stravenky
- Prémie
V případě zájmu o tuto pozici, uveďte prosím termín možného nástupu a očekávané mzdy.
První kontakt: emailem.
ov.17.12.20