Seřizovač pletacích strojů

Pracovní místo ( Seřizovač pletacích strojů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

SEŘIZOVAČ PLETACÍCH STROJŮ
Co si pod tím přestavit
Budete se starat o strojní zařízení v pletárně tak, aby vše běželo jako po másle. Hlavní součástí vaší práce bude nastavování strojů podle požadavků výroby, kontrola jejich správného chodu a v případě chybovosti také drobné opravy.
Bez čeho se neobejdete
- ukončeného odborného vzdělání se technickým zaměřením (výuční list)
- manuální zručnosti
- ochoty pracovat v třísměnném provozu
Co bude výhodou
- zkušenosti na obdobné pozici
Co získáte
- práci ve stabilní české firmě
- dobré platové ohodnocení
- benefitní program pro zaměstnance
- příspěvek na stravování
- 5 týdnů dovolené
Pokud jste šikovný člověk, který rád proniká do toho, jak různé mechanické stroje fungují, chcete pracovat v malém kolektivu ve firmě s rodinnou atmosférou a získat stabilní práci, zašlete svůj profesní životopis na e-mail sachlova@aries.eu .