Vedoucí výroby

Pracovní místo ( Vedoucí výroby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: Suderova 2037/26, Ostrava - Mariánské Hory
Kontakt e-mailem info@cncmetal.cz, životopisy budou zpracovány pro účely výběrového řízení.

CNC METAL s.r.o. je ryze česká,dynamicky se rozvíjejíci společnost s dlouholetou tradicí v oblasti komplexního zpracování plechů pomocí nejmodernějších CNC technologií.Vyrábíme komponenty a technol.svařence pro kolejová vozidla/vlaky,tramvaje,metro/,vybavení skladů,logistických a datových center,opláštění strojů,elektrorozvaděče.Disponujeme vlastním konstrukčním oddělením,strojním vybavením firmy TRUMPF,jsme certifikováni dle ČSN EN ISO 9001,proces svařování probíhá v souladu s požadavky normy ČSN EN ISO 3834-2:2006,ČSN EN 15085-2:2008, v úrovni CL 2.Jsme držitelé Osvědčení o způsobilosti dodavatele Českých drah a Oprávnění pro svařování drážních vozidel Slovenských železnic.

Naplň:
-vedení kolektivu cca 20-ti zaměstnanců
-zajišťování výroby z hlediska plánovaných termínů,nákladů a kvality
-optimalizace výrobních procesů za účelem zvyšování produktivity a kvality
-zajišťování dodržování technolog.postupů
-komunikace se zákazníky a napříč společnosti,pravidelný reporting

Požadujeme:
-mininálně SŠ/VŠ vzdělání strojírenského směru
-praxe ve strojírenství výhodou
-velmi dobrá znalost práce na PC/Solidworks,podnikový inf.system,Word,Excel,Outlook/
-flexibilita,samostatnost
-znalost AJ výhodou,velmi dobré komunikační schopnosti

Nabízíme:
- práci na HPP přímo u zaměstnavatele
-nástup dle dohody
-zázemí a stabilita prosperující české společnosti
-jistota pravidelného výdělku,finanční ohodnocení odvíjející se od vašich výsledků
-v