ELEKTRONIK/ELEKTRONIČKA

Pracovní místo ( ELEKTRONIK/ELEKTRONIČKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nástup možný po domluvě. Osobní kontakt po domluvě, paní Mgr. Lisztwanová, tel.: 800 203 101 nebo 582 778 654, e-mail: jana.lisztwanova@mubea.com nebo kariera.prostejov@mubea.com. Pracovní doba: nepřetržitý provoz, 12. hodinové směny, krátký a dlouhý týden, možnost i jednosměnného provozu (pracovní doba bude upřesněna). Pracoviště: Dolní 100, Prostějov.
Požadujeme: vyučení v oboru elektro nebo SŠ vzdělání v oboru automatizace výhodou, znalost PLC řídících systémů, Beckhoff, Siemens, Eaton a robotických zařízení Motoman, platnou vyhlášku 50 Sb. min. § 6, praxi v oblasti údržby, seřizování a oprav strojů výhodou.
Náplň práce: kontrola a úprava programů PLC, diagnostika a programování robotických systémů (Beckhoff, Siemens), identifikace závad strojů, zařízení a přístrojů s použitím diagnostických měřících přístrojů, možnost optimalizace výrobních a strojních zařízení.
Nabízíme: příspěvek na stravování (stravenky nebo dotované stravování), příspěvky na zdravotní péči (vitamínové balíčky apod.), sportovní aktivity (lístky na sportovní utkání, turnaje, pronájem sportovní haly), firemní slevové akce, odměny k pracovním jubileím, dárky při významných životních událostech, odměna za doporučení zaměstnance.