Projektant/ Koordinátor projektů

Pracovní místo ( Projektant/ Koordinátor projektů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce : Krnov, Opavská 20
PROJEKTANT / Koordinátor externích projekčních týmů

Co bude Vaší náplní práce?
" Zodpovědnost za vedení stávajících i nových developerských projektů
" Tvorba projektové dokumentace
" Zpracování výkresů (nebo částí výkresů) tvaru, skladby, detailů
" Zajišťování všech stupňů stavebního řízení
" Koordinace a zajišťování veškerých inženýrských činností a povolení
" Koordinace práce s architekty a externími projekčními kancelářemi při zajištění projektové dokumentace
" Příležitostné úpravy projektové dokumentace v CAD systémech
" Vyhledávání a výběr nových projekčních kanceláří, příprava smluvních dokumentů s dodavateli ve spolupráci s právníky
" Kontrola průběhu realizace výstavby
" Úzká spolupráce s vedoucím projektovým manažerem
" Reporting v SW EasyProject pro řízení projektů
Co od Vás očekáváme?
" SŠ, VŠ vzdělání stavebního směru
" Znalosti z developerských projektů (od analýzy projektu po realizaci, kolaudaci až do prodeje projektu) - výhodou
" Pokročilá znalost práce na PC - zejména Internet, nástroje MS Office - zejména Excel, Outlook
" Znalost AutoCad - výhodou
" Aktivní přístup k práci, vysokou odolnost vůči stresu
" Samostatnost, důslednost při plnění úkolů
" Systematické vedení práce, logické uvažování
" Velmi dobré komunikační a prezentační dovednosti, organizační schopnosti
" Řidičský průkaz sk. B
Co Vám za to nabízíme?

" Platové podmínky 30.000 - 40.000,- Kč
" Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, poté doba neurčitá

Na co se můžete těšit?
o Perspektivní pozice v úspěšné a stále se rozvíjející společnosti
o Přátelské pracov