TECHNOLOG, TECHNOLOŽKA DIVIZE STROJÍRNA

Pracovní místo ( TECHNOLOG, TECHNOLOŽKA DIVIZE STROJÍRNA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KO: Krybusová Daniela Ing., tel.: 553 872 176, mob.: 605 961 560, e-mail: krybusova@ostroj.cz

POŽADUJEME:
- Min. SŠ vzdělání strojního zaměření
- Přehled v oblasti nátěrových systémů - praxe v oboru min. 2 roky
- Znalost technologie lakování
- Přehled o nátěrových systémech
- Znalost čtení výkresové dokumentace strojírenských výrobků
- Praktickou zkušenost s vedením lidí
- Znalost práce na PC (MS Office, SAP)
- Jeřábnický a vazačský průkaz
- Samostatnost.
- ŘP sk. B

NABÍZÍME:
- Zaměstnání v silné a prosperující české společnosti.
- Týden dovolené navíc, závodní stravování.
- Příspěvek na penzijní připojištění po 1 roce v zaměstnaneckém poměru.
- Další nadstandardní výhody dle platné Kolektivní smlouvy.

NÁPLŇ PRÁCE:
- Provádí zpracování technologických postupů a kusovníku.
- Vytváří cenové nabídky pro externí zákazníky.
- Komunikuje s externími zákazníky.
- Zajišťuje tvorbu návodek pro lakování.
- Zastupuje kontrolora lakovny.
- Provádí dozor na směnách (odpolední, sobotní, mimořádné).
- Provádí odepisování operací.
- Odpovídá za dodržování BOZP, PO a ŽP.
- Odpovídá za dodržování technologických postupů.
- Kontroluje plnění výkonových norem.
- Kontroluje kvalitu práce zaměstnanců lakovny.

PROHLÁŠENÍ O OCHRANĚ OSOBNÍCH ÚDAJŮ
Zavazujeme se chránit Vaše soukromí. Osobní údaje, které nám poskytnete, budeme zpracovávat výhradně pro účely náboru - výběru nejvhodnějšího uchazeče na základě posouzení Vaší kvalifikace a dřívějších pracovních zkušeností. Více na www.ostroj.cz/kariera.