OSTRAHA PRODEJNY LIDL

Pracovní místo ( OSTRAHA PRODEJNY LIDL ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

*KO: Božena Bilíková, tel.: 737 087 145, volejte Po - Pá 9:00 - 17:00 hod. Písemné nabídky se strukturovaným životopisem zasílejte na e-mail: nabor.centrum@bohemiamarten.cz.
PROSÍME, NECHODIT NA POBOČKU! KONTAKTNÍ OSOBA SE TAM NENACHÁZÍ. Kontakt nutný telefonicky nebo e-mailem.
Náplň práce: pochůzky po prodejně, zajištění ostrahy a ochrana majetku, dodržování bezpečnostních předpisů, spolupráce s Policií ČR při zadržení osob páchající trestnou činnost.
Požadujeme: dobrou pracovní morálku, trestní bezúhonnost, věk nad 18 let, zodpovědnost, spolehlivost, flexibilitu, příjemné vystupování, praxe výhodou, není však podmínkou.
Nabízíme: zajištění certifikátu strážného, možnost záloh na mzdu, nástup možný ihned, možnost práce i na dohodu o provedení práce.
Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení pracovního poměru.
Vhodné také pro osoby se zdravotním znevýhodněním a s invaliditou 1. a 2. stupně (bez omezení pohybového ústrojí).
Pracoviště : Lidl - Budišovská 1010, Vítkov.