Mzdoví účetní

Pracovní místo ( Mzdoví účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt:
Jebousek Martin, tel.: 727 859 392,
e-mail: jebousek@lucebni.cz,
osobně: Po - Pá 9 - 10 hod.

Hledáme šikovnou samostatnou mzdovou účetní na 1/2 úvazek a na dobu určitou na zástup za MD.
Požadujeme patřičné znalosti a dovednosti týkající se problematiky dané pracovní pozice a flexibitiu.
Výhodou je zkušenost s IS Helios orange/Inuvio.
ŘP. sk. B výhodou.

Hlavní náplní je zajištění veškerých činností spojených se zpravoáním mezd s chodem mzdové účtárny.
Další odpovědnosti:
- ověřování správnosti podkladů pro mzdy a zajištění vstupních dat pro měsíční zúčtování a účtování mezd
- komunikace napříč jednotlivými odděleními společnosti, orgány soc., zdravotního a důchovového pojištění a finanční správou
- spolupráce na tvorbě rozpočtu společnosti
- roční zůčtování mezd, srážky daní z mezd, exekuce, insolvence, apod.
- příprava a správa podkladů pro kontroly správních orgánů.

Zaměstnanecké výhody:
13.plat, příspěvek na penzijní připojištění, dotované závodní stravování.

Nástup dle dohody.