MONTÉR SÍTÍ ETEKTRONICKÝCH KOMUNIKACÍ

Pracovní místo ( MONTÉR SÍTÍ ETEKTRONICKÝCH KOMUNIKACÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
-montáže optických a metalických kabelových rozvodů v bytových domech,
-instalace koncových telekomunikačních zařízení
-servisní práce u zákazníků.
Místo výkonu práce: Liberec a okolí
Požadujeme:
-elektrotechnické vzdělání
-znalost práce na PC
-řidičský průkaz skupiny B
-spolehlivost, samostatnost, pečlivost, manuální zručnost,
-zájem o obor, schopnost učit se novým věcem
Preferujeme:
- znalosti a zkušenosti s optickými a metalickými sítěmi elektronických komunikací
- osvědčení dle vyhlášky ČÚBP č. 50/78 Sb. o odborné způsobilosti v elektrotechnice
- bydliště v Liberci
Nabízíme:
- zaměstnání na trvalý pracovní poměr
- perspektivní a zajímavou práci ve stabilní české společnosti
- motivující finanční ohodnocení a zaměstnanecké benefity
- kvalitní technické zázemí
- příjemné pracovní prostředí
Nástup možný ihned.
Své nabídky s životopisem zasílejte na e-mail baranek@nej.cz nebo na adresu Nej.cz s.r.o., pobočka Liberec, Dr. Milady Horákové 54/143, 460 06 Liberec 6.