SYSTÉMOVÝ TECHNIK IT

Pracovní místo ( SYSTÉMOVÝ TECHNIK IT ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Systémový technik přebírá, ověřuje, uvádí do provozu a nastavuje parametry operačních systémů a počítačových sítí. Má za úkol zajistit funkčnost a bezpečnost během provozu celého výpočetního systému nebo sítě. Monitoruje a diagnostikuje provoz operačních systémů i počítačových sítí. Optimalizuje využívání operačních systémů, zajišťuje antivirovou ochranu a kompletní zálohování. Implementuje firemní a systémové aplikace. Detekuje chyby a vady sítí a jejich jednotlivých systémů, zajišťuje jejich plynulý provozu, údržba aplikací, dokumentace změn. Poskytuje podporu uživatelům.

Co vás na této pozici čeká?
řešení denních problémů spojených s provozem IT v rámci společnosti,
podpora uživatelů a řešení uživatelských problémů,
zadávání požadavků a incidentů do help deskového systému,
spolupráce s ostatními členy oddělení IT podpory,
správa antivirové řešení,
spoluvytváření a udržování aktuální dokumentaci.

Co požadujeme?
min. ukončené SŠ vzdělání technického směru s maturitou podmínkou, úspěšné absolvování VŠ technické výhodou,
obecnou orientaci v IT,
zkušenosti s administrací desktopových operačních systémů Windows,
uživatelskou znalost běžných desktopových aplikací,
praxi na obdobné pozici min.3-5 let, zkušenosti s uživatelskou podporou,
výhodou je znalost správy, orientace v problematice VMware,
zkušenosti se správou sítí LAN a serverů Windows a Linux,
hlubší znalosti MS Office,
aktivní přístup a inovativní myšlení,
zodpovědnost, spolehlivost, schopnost stanovení priorit,
dobré analytické a komunikační schopnosti ,
řidičský průkaz sk. B,
angličtina úrovni B1.

Co nabízím