Microsoft Genius - Konzultant Microsoft technologií

Pracovní místo ( Microsoft Genius - Konzultant Microsoft technologií ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: 28. října 1584/281, 709 00 Ostrava
1. kontakt e-mailem.

Baví Vás svět Microsoft technologií a vyznáte se podrobně v novinkách a aplikacích této značky? Znáte Microsoft Surface? Máte v malíčku vychytávky v Microsoft 365? Chcete být evangelizátorem výhod Microsoft ekosystému? Umíte je srozumitelně vysvětlit ostatním a těší Vás práce s klienty? Pak jste to právě Vy, pro koho máme připravenou pozici Microsoft Genius - konzultant Microsoft technologií.

Co budete dělat:
- pohybovat se v oblasti cloudových služeb a HW & SW vybavení společnosti Microsoft
- seznamovat zákazníky s produkty řady Microsoft Surface
- prezentovat výhody nástrojů Microsoft 365 / Office 365
- školit zákazníky a jejich zaměstnance v používání aplikací Microsoft 365
- tvořit doporučení na optimální využití Microsoft 365 na míru konkrétnímu zákazníkovi
- nastavovat parametry jednotlivých aplikací
- poskytovat poradenství a podporu stávajícím zákazníkům
- spolupodílet se na tvorbě obchodní a marketingové strategie v této oblasti
- spolutvořit vzdělávací materiály - prezentace, články, videa a další digitální obsah

Co pro tuto práci potřebujete:
- mít zkušenosti s administrací a podporou produktů Microsoft 365
- výborně uživatelsky ovládat Microsoft 365
- orientovat se v dalších Microsoft aplikacích a cloudových řešeních
- mít velmi dobré komunikační a prezentační dovednosti
- umět srozumitelně předávat informace
- chtít se učit novým věcem
- ovládat angličtinu alespoň na úrovni běžné komunikace
- řidičák sk. B
- časovou flexibilitu
- spolehlivost a schopnost