Zámečník/svářeč

Pracovní místo ( Zámečník/svářeč ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pozice: Zámečník/svářeč
OC
Jedná se o zaměstnání na zaměstnaneckou kartu.
Informace:
U nás se stkáte s běžnou zámečnickou činností na běžných strojích, jako jsou pásové pily, stolní a ruční vrtačky, brusky a flexi a podod. Budete pracovat na základě výrobní dokumentace a manipulovat s materiálem.
Jistota zaměstnání ve stabilní společnosti. Pravidelná mzda.
Jednosměnný provoz (6:00.-14:30), volné víkendy.
Požadavky:
- vzdělání nebo praxi v oboru
- znalost seřizování a ovládání konvenčních obráběcích strojů
- orientaci ve výkresové dokumentaci
- manuální zručnost
- dobrý zdravotní stav umožňující práci s těžšími břemeny
Zaměstnanecké výhody:
- 5 týdnů dovolené
- sick days
- stravenky
- příspěvek na pojištění atd.
(https://www.eltodo.cz/kariera/co-u-nas-najdete/benefity/)

Nástup: od 1.10.2020 na dobu neurčitou
Mzda: 25 000 Kč
Kontakt: Bébrová Dana, tel.: 720 936 983, e-mail: bebrovad@eltodo.cz. První kontakt telefonicky nebo e-mailem Po-Pá 9:00-13:00.
Místo výkonu práce: Energovod CZ, a.s. - provozovna AREÁL ČENKOVSKÝCH STROJÍREN
Čenkov č.p. 71, 262 23 Jince