Šéfkuchař/ka

Pracovní místo ( Šéfkuchař/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní náplň:
- zodpovědnost za chod provozu výroby teplých i studených jídel - cca 1500 jídel
- řízení malého týmu pracovníků
- organizace výrobních procesů
- sestavování jídelních lístků a výrobního plánu, kalkulace cen jídel
Požadujeme:
- praxe na obdobné pozici vedení kuchyně
- samostatnost, zodpovědnost a spolehlivost, potravinářský průkaz
- schopnost týmové práce, organizační a řídící schopnosti
- příjemné vystupování, odolnost vůči stresu
Nabízíme:
- zázemí silné, rozvíjející se společnosti, zaměstnanecké benefity
- transparentní odměňování
- práce na HPP, pracovní doba PO - PÁ pouze ranní směna
- volné víkendy
- příspěvek na penzijní/životní připojištění, výhodné závodní stravování
První kontakt emailem nebo telefonicky v době od 8:00-16:30 hod.