PRACOVNÍK/PRACOVNICE STŘIHÁRNY

Pracovní místo ( PRACOVNÍK/PRACOVNICE STŘIHÁRNY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nástup možný ihned. Osobní kontakt POUZE po telefonické domluvě, paní Hana Lambot Wiesinger, tel.: 582 314 264 nebo 736 510 793 (volat Po-Pá 8:00-13:00 hod.). Pracovní doba: Po-Pá: ranní směna: 6:00-14:00 hod., odpolední směna: 14:00-22.00 hod. Pracoviště: Západní 1/75, 797 32 Prostějov-Krasice.
Požadujeme: zodpovědnost, spolehlivost, chuť do práce.
Náplň práce: Obsluha vysekávacích a vyřezávacích strojů na střihárně, která připravuje textilní materiál pro všechny šicí dílny, časté nošení břemen 7-15 kg.
Nabízíme: měsíční prémie za splnění úkolových norem, podíl na hospodářském výsledku společnosti (13.plat), příspěvek na stravování, stabilní zaměstnání, práci na HPP na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou.