MISTR MONTÁŽÍ NN/VN

Pracovní místo ( MISTR MONTÁŽÍ NN/VN ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt e-mailem nebo telefonicky v pracovní dny 9-14 hodin. Kontaktní osoba: Bc. Kateřina Mazancová, Bc. Lucie Walterová, Martina Šilpochová DiS., Petra Nečasová DiS.
telefon: 373 303 126, 373 303 219, 373 303 113.
E.-mail: personalni@gaenergo.cz

CO BUDE NÁPLNÍ VAŠÍ PRÁCE?
Realizace montážních zakázek NN,VN střediska Karlovy Vary, plánování a řízení prací podřízených pracovníků, vedení stanovených záznamů
CO BYSTE MĚL SPLŇOVAT?
Být vyučen v oboru elektro
Mít osvědčení vyhl. 50/1978 Sb. §6 nebo §7 nad 1000V
Mít chuť pracovat a nebát se fyzické práce
Mít řidičské oprávnění sk. B a být aktivní řidič
Nástupní mzda dle zkušeností a kvalifikace - oceňujeme certifikáty a odborná školení (např. oprávnění k PPN, apod.)
OSLOVILI JSME VÁS? Pokud ano, zašlete nám strukturovaný životopis e-mailem na adresu: personalni@gaenergo.cz
5 týdnů dovolené, výkonnostní odměny, úhrada očkování proti klíšťové encefalitidě, příspěvky na penzijní připojištění a životní pojištění, příspěvky na stravování (cestovní náhrady), možnost bezúročné firemní půjčky, služební telefon, výhodný akciový program pro zaměstnance