Řidič/ka MKD, řidiči tahačů

Pracovní místo ( Řidič/ka MKD, řidiči tahačů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Osobní kontakt; Místo výkonu práce: U Dráhy č.p. 828/8, 789 01 Zábřeh. Požadujeme: řidičský průkaz skupiny C, E, profesní průkaz, karta řidiče, psychotesty, praxe s návěsem, přívěsem. Vyjíždí se dle zakázek. Vhodné i pro OZP.
Co Vám můžeme nabídnout:
- Stabilní a jistou práci
- Mzdu i diety vždy přesně v termínu na účtě
- Prémie za odpracované roky
- Prémie při dosažení 50. let
- Vysoké diety
- Výdělek až 61.000 Kč čistého
- 13. plat
- Pracovní oblečení (boty, vesty/bundy, reflexní trika, rukavice)
- Jako řidič máte k dispozici palivovou kartu na tankování do firemního vozu a stálé vstupní zálohy na úhradu neočekávaných firemních výdajů
- Samozřejmostí je pravidelné školení řidičů
- Technické problémy tahačů řešíme vždy ve značkových servisech
- Odjíždíte i dojíždíte vždy zpět na firmu (nehrozí odstavení kamionu někde u zákazníka)
- Sídlíme 200 metrů od vlakové zastávky Zábřeh na Moravě z.
- Pravidelný roční firemní festival pro rodiny našich řidičů
- Sociální zázemí pro naše řidiče na firemním bytě v Německu
- Sleva při koupi pneumatik/při opravách Vašich osobních automobilů
- Možnost ubytování
Kontakt: osobně na pracovišti PO-PÁ 8 - 15.00 hodin, telefonicky, e-mailem.