VŠEOBECNÁ SESTRA- ranní směna

Pracovní místo ( VŠEOBECNÁ SESTRA- ranní směna ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Co od Vás očekáváme: kvalifikaci všeobecné sestry, znalost práce na PC, pečlivost, spolehlivost, aktivní přístup.
Pracovní doba: pracovní režim od pondělí do pátku, ranní směna 7:00 – 15:30 hod.
Platové ohodnocení: 34 060 Kč + po 3 měsících možnost osobního příplatku + mimořádné odměny, celkem tedy po zapracování možný plat až cca 40 000 Kč.
Benefity: snížení administrativní zátěže díky administrativní podpoře všeobecných sester administrativním pracovníkem pro zdravotní péči, 5 týdnů dovolené, obědy plně hrazené zaměstnavatelem, příspěvek na penzijní připojištění.
Nástup: dle dohody.
Kontakt: vrchní sestra Lenka Plouharová Sklářová, DiS. tel. 775 246 105.
Přihláška do výběrového řízení: Rádi Vás poznáme osobně, proto životopisy doručujte osobně po předchozí telefonické domluvě s vrchní sestrou Lenkou Plouharovou Sklářovou, DiS.