Podlahář/ka

Pracovní místo ( Podlahář/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: Týnecká 922/9, 779 00 Olomouc.
Vhodné i pro absolventy. Nástup ihned.
Náplň práce:
- pokládka podlahových krytin
- příprava podkladů pro pokládku
- příjem a manipulace s materiálem
Požadujeme:
- manuální - řemeslnou zručnost
- důležitý je pro nás aktivní přístup, komunikace, ochota se učit novým věcem
- ŘP sk. B

Výhodou je:
- znalost podlahářské činnosti
- praxe

Nabízíme:
- hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou, práce vhodná i pro aktivní seniory
- práce s produkty špičkové mezinárodní kvality
- motivační systém odměňování
- možnost dalšího rozvoje formou vzdělávání
Zam. výhody: Pružná pracovní doba, stravné, bonusy.
V případě zájmu zašlete svůj životopis POUZE na e-mail: romana.janku@jpodlahy.cz , nebo volejte na tel.: 774 686 817.