Vedoucí kanceláře Olomouc - management lokálních projektů

Pracovní místo ( Vedoucí kanceláře Olomouc - management lokálních projektů ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: 17. listopadu č.p. 1126/43, Olomouc.
První kontakt je možný POUZE mailem.
Vhodné i pro absolventy.
Hledáme Vedoucí/ho kanceláře Olomouc - management lokálních projektů

Požadujeme:
- Schopnost plánovat a organizovat si práci a čas
- Výbornou znalost českého jazyka
- Velmi dobré komunikační a organizační schopnosti
- Spolehlivost, samostatnost, pozitivní přístup, flexibilitu a loajalitu
- Orientace v MS Office (Word, Excel, Outlook, MS Teams)
- Vyřizování obchodní, smluvní a běžné agendy pro vedoucí pracovníky
- Obsluha kancelářské techniky, pořizování zápisů z porady
- VŠ vzdělání

Oceníme:
- Dobrý obchodní duch
- Zkušenosti s účetním programem Pohoda
- Zkušenosti s psaním textů
- Schopnost starat se o svěřené zakázky
- VŠ vzdělání ekonomického směru výhodou
- Zkušenosti se samostatnou organizací práce

Nabízíme:
- Finanční ohodnocení - nástup od 22 000,- Kč
- Zkušební doba 1 měsíc
- Po 1. roce - od 27 000,-
- Odměny na základě výkonu
- Příjemný a dynamický kolektiv

Zam. výhody:
- Prostor pro seberealizaci
- Flexibilní přístup
- Práci na inovativních projektech se zahraničním přesahem
- Sickdays
- Home office