Manipulant/ka - montážní robotické linky

Pracovní místo ( Manipulant/ka - montážní robotické linky ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: Třebčín č.p. 222.
Kontakt je možný POUZE telefonicky (10 - 14 hod.) nebo emailem.
Zaměstnání na dobu určitou.
Náplň práce:
- Seřizování a optimalizace robotizovaného úseku
- Dodržování veškerých pracovních postupů při přípravě k zahájení výroby
- Zajištění podkladů pro dokumentaci ze vzorování dle požadavků
- Odladění výroby a předložení 1. kusů kvalitě pro uvolnění výroby
- Dodržování veškerých pracovních postupů při ukončení výroby
- Spolupráce při vzorování nových forem a forem pro optimalizaci
Požadujeme:
- vyučení / SŠ vzdělání
- zkušenosti a praxe s prací ve skladu
- znalost obsluhy VZV a manipulačního vozíku
- znalost práce na PC
- schopnost vykonávat fyzicky náročnější práci
- časová flexibilita a ochota pracovat ve směnách
Nabízíme:
- zajímavé finanční ohodnocení
- stabilní zázemí prosperující firmy
- příjemné čisté pracovní prostředí
- zaučení a další vzdělávání
- nástup možný ihned

Pracovní doba: 6:00 - 14:00, 14:00 - 22:00, 22:00 - 6:00