Vedoucí provozu/ výroby

Pracovní místo ( Vedoucí provozu/ výroby ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

VEDOUCÍ PROVOZU/VÝROBY
Popis pracovní pozice:
•zodpovědnost za řízení a organizaci výrobního provozu kovovýroba, zpracování plechu
•vedení, motivování a hodnocení pracovního výkonu podřízených zaměstnanců
•kontrolování a dodržování technologických postupů, bezpečnostních, protipožárních a hygienických předpisů
•řešení problémových situací, přijímání a realizace nápravných opatření k jejich odstranění
•zodpovědnost za jednotlivá střediska, včetně jejich mistrů, přehled a řízení toku materiálu a výrobků mezi jednotlivými středisky, plnění termínů zakázek a efektivní využívání kapacitních zdrojů
Požadujeme:
•SŠ/VOŠ/VŠ vzdělání strojírenského zaměření - podmínkou
•praxe v oboru minimálně 3 roky – podmínkou
•výborné organizační schopnosti
•technické znalosti
•zkušenosti se svařovacími procesy výhodou
•zkušenosti s vedením kolektivu
(předpoklad cca 100 zaměstnanců)
•uživatelskou znalost MS OFFICE
•řidičský průkaz skupiny B
•flexibilitu, zodpovědnost, organizační schopnosti,
vysoké pracovní nasazení
Nabízíme:
•nadstandardní mzdu – s progresivní motivační složkou
(za roky práce pro firmu, za kvalifikace a další ..)
•dlouhodobou perspektivu uplatnění ve strojírenské firmě
s exportním zaměřením
•firemní benefity
•nástup dohodou
V případě Vašeho zájmu zašlete strukturovaný životopis
na níže uvedenou adresu:
Mgr. Bc. Dagmar Papíková, personální manažer,
KASPER KOVO s. r. o., Žitná 476, 541 03 Trutnov
TEL.: +420 499 827 163
MOB.: +420 731 192 923
MAIL: d.papikova@kasperkovo.cz
WEB: www.kasperkovo.cz | kaspergroup.cz