Sr. Customer Support Spc. - IT

Pracovní místo ( Sr. Customer Support Spc. - IT ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Popis:
- analytika výkonu, tvorba reportů, identifikace potenciálních mezer a zlepšování služeb
- Navrhování nových procesů za účelem větší efektivity
- Podpora projektového managementu
- Spolupráce se zákazníky při definování požadavků
- Kontaktní osoba pro stakeholder
Následující zkušenosti a praxe uchazeče jsou vítány:
- zkušenost s prací s koncovými zákazníky
- Bakalářský titul z výpočetní techniky, či podobných oborů
- dobrá znalost SharePoint, PowerApps, Power Automate, PowerBI, MS Excel
- Dobré analytické schopnosti a důraz na péči o zákazníka
- plynulá angličtina
Nabízíme: Stravenky, 5 týdnů dovolené, penzijní připojištění

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.