Bezpečnostní analytik/analytička senior

Pracovní místo ( Bezpečnostní analytik/analytička senior ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Co budete dělat?
výzkum a vyšetřování kybernetických hrozeb
analýza a indexování dat
zjišťování identity útočníka a provádění důkladného vyšetřování získaných informací
příprava jasných a srozumitelných reportů pro klienty
Co od vás očekáváme?
minimálně středoškolské vzdělání v oboru informačních technologií
komunikativní znalost ruského a anglického jazyka podmínkou
flexibilita v rychle se měnícím profesionálním prostředí
pokročilou znalost informačních technologií a zájem se dále zlepšovat
smysl pro detail a obyčejný ZSR (zdravý selský rozum)
schopnost spravovat více projektů najednou
samostatnost, pečlivost, zodpovědnost
dobrou náladu :-)
ČR, EU občanství
Nabízíme
zajímavou práci v atraktivním oboru, ve které si dokážete najít i profesní výzvu
žádné výkazy práce, nekonečné porady a jiné hlouposti, věnujeme se raději práci, která je nám pak zábavou :-)
pokud něco ještě neumíte, stačí nám vaše nadšení, se zbytkem vám rádi pomůžeme
5 týdnů dovolené
stravenky
nástup možný ihned