recepční

Pracovní místo ( recepční ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

PilsnerGolf Resort Hořehledy je zavedeným a stále se rychle rozvíjejícím prestižním golfovým areálem nedaleko Plzně (Hořehledy 35, Spálené Poříčí). Pravidelně se zde odehrávají sportovní a společenské akce na vysoké úrovni, svatby, oslavy nebo firemní prezentace a školení. Hledáme posily do našeho týmu!
Náplň práce: přijímání a evidence rezervací provozu hřiště a hotelu, poradenství v oblasti golfové hry a golfového vybavení včetně prodeje v obchodu a informačním centru(zaškolíme), individuální a profesionální přístup ke klientům golfového areálu, směnný provoz ,koordinace provozu hřiště a hotelu s dalšími zaměstnanci resortu
Požadujeme: znalost práce na PC, základní znalost alespoň jednoho cizího jazyka, časovou flexibilitu a ochotu pracovat o víkendech (směnný provoz), zodpovědnost, spolehlivost a samostatnost, příjemné vystupování, znalost golfového prostředí výhodou
Nabízíme: zajímavou práci plnou výzev v příjemném a moderním prostředí, zázemí prosperující a atraktivní společnosti, práci v mladém kolektivu, výborné platové ohodnocení, zaměstnanecké výhody a benefity (slevu na stravování, využití služeb resortu,...), možnost ubytování přímo v resortu.