*obsluha vstřikovacího lisu (plasty)

Pracovní místo ( *obsluha vstřikovacího lisu (plasty) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní náplň:
" Obsluha stroje a zařízení dle provozních pokynů
" Zodpovědnost za dodávky materiálu dle zakázky, příprava materiálu a výroba výrobků
" Zodpovědnost za stav svěřeného pracoviště, stroje a dodržení standardů BOZP a 5S
" Dodržování technologického postupu
" Preventivní údržba provozního zařízení
" Kontrola jakosti v průběhu zakázky
Požadavky:
" Min. SOU
" Schopnost pracovat v nepřetržitém provozu
" Zkušenosti z výrobní společnosti výhodou
" Pečlivost, přesnost, flexibilita
5 týdnů dovolené, roční finanční bonus, příspěvek na stravování, bezplatné jazykové vzdělávání, příspěvek na dopravu, sportovní a kulturní akce pro zaměstnance
Žádosti se strukturovaným životopisem zašlete prosím na uvedený email