Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objekt

Pracovní místo ( Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objekt ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech - vzdělání základní, pracoviště Český Krumlov, jednosměnný provoz, plný úvazek.
Hledáme pracovníky se zkušenostmi práce v hotelu vyšší kategorie od *** hvězd. Náplní práce je především úklid kuchyně a pomoc při pracích, včetně mytí nádobí provádějí různé úklidové práce, aby udrželi čistotu a pořádek interiérů a vybavení kaceláří hotelů. Spolehlivost, schopnost učit se novým věcem. Zaměstnanecké výhody: ubytování, školení, pracovní oděv, ochranné prostředky. Prac. poměr na dobu určitou, hrubá mzda od 16.100,- Kč, kontakt po-pá od 9:00 - 18:00 hodin 731 860 188, Bergerova Vondrakova Radka, tel.: 731 860 188, citrinobellissimo@gmail.com
Ověřeno: 22.9.2020