rozpočtář/rozpočtářka kolejových staveb

Pracovní místo ( rozpočtář/rozpočtářka kolejových staveb ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- Zodpovědnost za odevzdání nabídek v požadovaném termínu a kvalitě
- Vyhledávání vhodných potenciálních zakázek
- Zodpovědnost a kontrola výpočtů spotřeby materiálů a zpracování položkového rozpočtu dle aktuálně platných cen a reálných výkonů
- Odpovědnost za přípravu staveb, rozpočty, výkazy výměr
- Finalizace podkladů pro více a méněpráce
- Kompletace zakázek
- Příprava soupisů skutečného provedení
- Zpracování veřejných zakázek
Požadujeme:
- Minimálně USO stavebního směru
- Řidičské oprávnění skupiny B
- PC znalosti: MS Word - uživatelský, MS Excel - uživatelský, znalost rozpočtového programu - ideálně KROS (i částečná)
- Důslednost, pracovitost, přesnost a spolehlivost při plnění úkolů
- Schopnost samostatně plnit úkoly a pracovat pod vedením nebo v týmu
Nabízíme:
- Práci ve stabilní společnosti
- Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
- Nástup možný ihned nebo dle domluvy
- Pracoviště - sídlo firmy v Lovosicích, Přívozní 114/2
- Výše nástupní mzdy bude stanovena při osobním pohovoru na základně odborných zkušeností a praxe v rozmezí od 30.000,- do 40.000,- Kč hrubého
- K dispozici služební automobil, mobilní telefon, notebook
- Firemní stravování (obědy) zdarma
- nástup dle dohody
Způsob prvního kontaktu zaměstnavatele: e-mailem, telefonicky v Po-Pá od 8:00 do 15:00 hod.