obchodní zástupce/-kyně

Pracovní místo ( obchodní zástupce/-kyně ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
- dokončené středoškolské vzdělání
- zkušenost obchodního zástupce
- řidičský průkaz skupiny B s praxí
- komunikativní a organizační schopnosti, cílevědomost, samostatnost a aktivitu, empatii a umění naslouchat
- praxe v oboru s obaly výhodou
- znalost práce s PC, MS Office

Nabízíme:
- zaměstnání na HPP v soukromé zavedené společnosti s tradicí od roku 1992
- náročnou a zajímavou práci pro jednu z největších velkoobchodních společností v oboru,
pružná pracovní doba, nadstandardní platové ohodnocení - fixní plat 20 000,-Kč + flexibilní
složka dle výsledků, vstřícný a ochotný kolektiv spolupracovníků, stabilní zázemí a seriózní
přístup, úvodní profesní zaškolení v oboru, mimořádnou příležitost a prostor pro
seberealizaci, stravenky, služební telefon s neomezeným tafirem, Vánoční večírky, různé akce během roku
- možnost nákupu sortimentu firmy za zvýhodněné ceny. Vhodné i pro absolventy

Očekáváme:
- péče o klienty v ČR, řešení specifických požadavků zákazníků, akvizice nových klientů, obchodní jednání, tvorba cenových nabídek a poptávek, dohled nad celým obchodním případem.