REFERENT / REFERENTKA JAKOSTI A KVALITY

Pracovní místo ( REFERENT / REFERENTKA JAKOSTI A KVALITY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení, jednosměnný provoz. Nástup možný ihned. Pozice je vhodná i pro absolventy/absolventky.

Požadavky: středoškolské vzdělání v oboru strojím nebo elektro, znalost německého jazyka slovem i písmem na vyšší úrovni, znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni, základní znalosti statistiky, 8D-systematiky a techniky analýzy příčin, znalost managementu kvality (normy EN ISO 9001), znalost elektrotechniky a mechanických a montážních procesů, znalost běžných softwarových aplikací, SAP, Office, flexibilita, schopnost moderování.

Zaměstnavatel nabízí: pružnou pracovní dobu, 5 týdnů dovolené, stravenky, závodní stravování, rekreace na chatě v Krkonoších, odměny za dárcovství krve, příspěvek na dětské tábory a další benefity.

Kontakt - Ing. Michaela Eimannová, tel. 491 446 490, 604 211 467; Ing. Tereza Ilšnerová, tel. 491 446 494, 604 527 636, e-mail: personalistika@atas.cz (pro zaslání životopisu).